CUMHURİYET KUPASI

Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yüzme, hentbol ve ayak tenisi branşlarında turnuvalar düzenliyor.

  • 16 Ekim 2017 01:00
  • A
  • A
Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yüzme, hentbol ve ayak tenisi branşlarında turnuvalar düzenliyor. 
Bu kapsamda Süleyman Erol Yüzme Havuzu'nda 2'nci Yüzme Şenliği'ni gerçekleştirecek. 29 Ekim Pazar gerçekleştirilecek ve kulüplerin katılımına açık olan şenlik iki seans halinde düzenlenecek. Sabah seansının 09.00'da başlayacağı şenlikte akşam seansının başlama saati ise 16.00 olarak açıklandı. 
Centilmenlik ödülleri
Yüzme Şenliğiyle birlikte Muratpaşa Belediyesi, belediye personelinin katılımına açık 'ayak tenisi' turnuvası da gerçekleştirecek. 23 ? 27 Ekim tarihleri arasında Oyak Spor Tesisi'nde oynanacak turnuvada birincilik ödüllerinin yanı sıra 'centilmenlik' ödülleri de verilecek. Turnuva sonunda en centilmen takımın oyuncularıyla birlikte her maçta komite tarafından seçilecek en centilmen 3 oyuncuya Antalyaspor forması hediye edilecek. 
Cumhuriyet Kupası
Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyetin ilanının 94'üncü yıl dönümü dolayısıyla hentbolda 'Cumhuriyet Kupası Turnuvası' düzenleyecek. 28 Ekim Cumartesi Süleyman Evcilmen Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek turnuvaya kulüpler katılabilecek.